Hurtownia Ogrodnicza SOFI NASIONA Nasiona
NASIONA

ARCHITEKTURA OGRODOWA
DONICZKI
SZTUCZNE KWIATY
SZTUCZNE DRZEWA
NASIONA
NAWOZY
NARZĘDZIA
ODZIEŻ ROBOCZA
OŚWIETLENIE ZIMOWE
SZKÓŁKA ROŚLIN
ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
ZIEMIA
ZNICZE
DEKORACJE I OZDOBY

Nasiona

NASIONA KWIATÓW I WARZYW
Polecamy nasiona warzyw i nasiona kwiatów przeznaczonych do uprawy amatorskiej i profesjonalnej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad tysiąc gatunków odmian nasion warzyw i nasion kwiatów. Asortyment ten jest ciągle powiększany poprzez wprowadzenie do sprzedaży nowości odmianowych. Realizujemy też specjalne zamówienia na nietypowe ilości bądź mniej popularne odmiany
NASIONA TRAW
Oferujemy mieszanki traw. Oferowane przez nas nasiona traw są mieszankami sprawdzonymi w naszym klimacie. Wieloletnia współpraca ze sklepami, producentami trawników rolowanych, oraz firmami ogrodniczymi potwierdziła tylko tą opinię. Posiadamy w asortymencie mieszanki trawnikowe o najróżniejszym przeznaczeniu: od typowo przydomowych, poprzez sportowe, gazonowe, pastewne, cieniolubne po w pełni profesjonalne stworzone pod specjalne warunki. Oferta dostępna w opakowaniach od 100g do 25kg. Posiadamy specjalne mieszanki dla firm zajmujących się zielenią w miastach. Realizujemy nietypowe zamówienia na mieszanki traw.
CEBULKI KWIATOWE I BYLINY

Proponujemy duży asortyment cebulek kwiatowych do nasadzeń wiosennych i jesiennych produkcji krajowej i holenderskiej. Pakowane w kapersy (kilka cebulek zapkownych w torebkę ze zdjęciem), showboxy (pudełka zbiorcze ze zdjeciem zapakowane 20-100 cebul), zestawy (5 odmian np. tulipana po 60-75szt z odmiany), a także towar luzem w workach bądz skrzynkach.

Cebulki do nasadzeń jesiennych : tulipany, narcyze, hiacynty, krokusy, cebulce, lilie, fritilarie, zawilce, czosnki, ziemowity.

Cebulki do nasadzeń wiosennych : begonie, mieczyki, canny, dalie, lilie, jaskry, calle oraz wiele innych. Byliny do nasadzeń wiosna i jesień : hosty, gipsówki, floksy, rozwary, tojady i wiele innych pakowanych w kapersy.

W sezonie wiosennym nasza oferta powiększa się o sadzonki popularnych krzewów ozdobnych oraz roślin owocowych: Krzewy pakowane: róże rabatowe, wielkokwiatowe, pnące, forsycje, krzewuszki, migdałki, pigwowce, tawuły. Krzewy owocowe pakowane: porzeczka czerwona, biała i czarna, agrest, jeżyna i inne.


 
 

 

 

Wykonanie: Studio Eline.pl IO | Wizyty: 255496